

| Product | 2PLY MINI JUMBO TOILET ROLL |
| Material | Mixed pulp |
| GSM | 19gsm |
| Layer | 2ply |
| Sheet size | 94*115mm |
| Length | 183m |
| Roll diameter | 230mm |
| Core | 72mm |
| Embossed | Side embossed |
| Weight | 750g/roll |
| Tissue color | White |
| Packing | 3 rolls/pack, 12 rolls/carton |
| Certifications | FSC, BSI, SGS |





